Лошите хороскопски знаци

Posted in Хороскоп

Овен – Проклети гадови секогаш мора да бидат шефови и главни во се.Причината најверојатно е во малиот пенис или мали цицки.

Бик - Самозадоволни, ќутливи сероњи, досадни како клуб фалителиста

Близнаци – Главни оговарачи и трач баби,издаици и превртливи со двострани намери кои се менуваат на секои 10-15 минути.Најверојатно и самиот Јуда бил близнаци.

Рак – Посесивни лудаци, се навредуваат ако не сте им посакале добро утро во правата интонација, го менуваат расположението како ќе им падне на памет

Лав – Арогантни,вечни потценувачи,полни со големи планови од кои што на крајот корист имаат само они(како да им е гајле за другите.

Девица - Опсесивно компулзивни неуротици кои од стресот се ослободуваат чистејќи го станот,редејќи ја гардаробата,цепидлаки на кои што и премногу не им е доволно.

Вага - Нарцисоидни шизофреничари, огледалото им е најдобар пријател,треба им недела дена додека се одлучат дали ќе нарачаат кока кола или песи и толку се мрзливи што е право чудо како воопшто стануваат од кревет

Шкорпија - Самосожалувачи,деструктивци кои својата мизерија не можат да ја поднесат сами па со себе мора да понесат уште сто луѓе,утре да е крајот на светот тие не би се шокирале,веројатно учествуваат во садо мазо оргии.

Стрелец - Растурикуќа и коцкари, уживаат да солат памет,ентузијазмот им е толку голем што можат да ги оживеат мртвите, секако само ако они тоа го сакаат,никако не сакаат да признаат дека чуствуваат тага.

Јарец - Вистински трагачи по  робови, слепо веруваат во судбина, зборот извини не постои во нивниот речник, би го продале газот за друштвен статус.

Водолија - Вулгарни и непристојни развратници,секогаш се мешаат во приватниот живот на другите,веројатно не изненадува статистиката дека во CIA највише вработени шпиони се со знакот на водолија

Риби - Досадни самосожалувачи,чекаат некој да ги утеши,не можат ни да мочаат без туѓа помош, и најмалата ситница ја гледаат како огромна сензација па ги малтретираат луѓето наоколу.Во моментите која се со добра волја се бават со туѓи проблеми и повторно паѓаат во депресија- и така во круг.

Постирано од: емил. Форум: ИдиВиди.